Καλώς ήρθατε στο Papei.gr - Διαδικτυακή Κοινότητα Φοιτητών Πανεπιστημίου Πειραιώς.
+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 6 7 8
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 71 έως 79 από 79

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από lsd_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης αν ενδιαφέρεται κάποιος, έχω πρόσφατες σημειώσεις απο μαθήματα σε φροντιστήριο για Χρήμα Ι & Χρήμα ΙΙ
    Μπορείς να τις στείλεις και σε μενα;; ευχαριστώ εκ των προτέρων! E mail: mariak05@hotmail.com

Προεπιλογή

Θέματα Ανάλυσης συστημάτων τεχνολογίας,Ιούνιος 2016
    1.Κατονομάστε τις διεργασίες;(1 μονάδα)
    2.Δώστε το διάγραμμα επικοινωνίας.(1 μονάδα)
    3.Αναφέρετε τις βασικές πηγές ενέργειας(1 μονάδα)
    4. Ερωτησεις Σ-Λ(2 μονάδες)
    5.Τι σημαίνουν τα τρια ποσοστά στα λιπάσματα;(1 μονάδα)
    6.Εξαγωγή μιας αντίδρασης σε ένα σύστημα (1 μονάδα)
    7.Πιστεύετε ότι θα πρέπει πέρα από την ψύξη τροφίμων να έχει προηγηθεί ξήρανση;(1 μονάδα)
    8.Νήματα,ελαιόλαδο,βωξίτης να κατονομαστούν οι διεργασίες παραγωγής τους;(1 μονάδα)
    9.Ανεπιθύμητες -επιθυμητές εκροές(1 μονάδα)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Maria kar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς να τις στείλεις και σε μενα;; ευχαριστώ εκ των προτέρων! E mail: mariak05@hotmail.com

και εγω θα τις χρειαστω παιδια .6 για πτυχιο εχω και αυτα τα δυο μεσα :/ HELP!! με σωζετε

antonis.klg@gmail.com

Προεπιλογή ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ

Μπορείς να μου στείλεις κ σε μένα τις σημειώσεις; Το e-mail μου είναι matinailiathanasis@gmail.com.Ευχαριστω εκ των προτέρων

Προεπιλογή

παιδια τις επόμενες μέρες θα ανεβάσω χρήμα 1 και 2 σημειώσεις και παλιά θέματα,μετά τις 8 σεπτέμβρη

Προεπιλογή

Καλησπέρα είμαι φοιτήτρια στο 3ο έτος στο ΟΔΕ. Δυστυχώς δεν έχω περάσει καθόλου λογιστικές, χωρίς να έχω προσπαθήσει κιόλας ιδιαίτερα. Αν κάποιος έχει σημειώσεις ή και παλαιότερα θέματα για τη Λογιστική Ι που θα με βοηθούσαν να περάσω θα το εκτιμούσα εάν μου απαντούσε εδώ ή ακόμα καλύτερα να μου τις αποστείλει στο email μου ioanna_121196@hotmail.com. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Προεπιλογή

παιδια καλησπερα,μηπως υπαρχουν σημειωσεις για δημοσια οικονομια?

Προεπιλογή

Καλησπέρα! Θα μπορούσες να στείλεις τις σημειώσεις αυτές Χρήμα 1 και 2 και σε μένα; dionysiam4@gmail.com Σε ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Προεπιλογή

καλησπερα, μηπως εχει κανεις τις λυσεις των ασκησεων στο μαθημα διαχειριση κινδυνου;;

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 6 7 8

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές