Καλώς ήρθατε στο Papei.gr - Διαδικτυακή Κοινότητα Φοιτητών Πανεπιστημίου Πειραιώς.
+ Απάντηση στο θέμα
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 6 από 6

Cool Το καλυτερο παιχνιδι στρατηγικης για PC.

Για πείτε;;;!Ποιό;
    Εμένα μου άρεζε παλιότερα το warcraft!
    Tώρα δεν πολύπαίζω γενικά!

Προεπιλογή

Ενα καινουργιο που μολις κυκλοφορισε ειναι το dragon age origins...εχει παρει πολυ καλες κριτικες...απο παλιοτερα ειναι το baldur's gate και το icewind dale...
    Βασικα αυτα τα παιχνιδια ειναι περισσοτερο στρατηγικης ρόλων αλλα ειναι στο ιδιo στυλ με το wow δηλ παιρνεις level κανοντας αποστολες και λοιπα....

Moderator electra is on a distinguished road electra is on a distinguished road electra is on a distinguished road
    Περιοχή
    Anywhere...

Προεπιλογή

Α εγώ επαιξα το Τitan quest!!! Καλό είναι... οχι οτι εχω και μεγαλη εμπειρια απο τετοιου ιδους παιχνιδια αλλα να μην πω και εγω την αποψη μου;;; χαχαχα καλο ηταν παντως!!!
    Μια γυναίκα όλα τα μπορεί σε αφήνει να διαλέξεις και στο τέλος παίρνεις ότι θέλει αυτή....

Προεπιλογή

heroes of might and magic απιστευτο!!!!!!!!!!!!!

Member Tidus is on a distinguished road
    Περιοχή
    Cambodia

Προεπιλογή

Eγώ είμαι της σχολής του Total War,οπότε προτείνω ανεπιφύλακτα το Empire Total War αρκεί να υπάρχει και το κατάλληλο PC. Βέβαια το τελευταίο καιρό παίζω το Tropico 4 αλλά σαν το Empire δεν είναι...

Προεπιλογή

Θα ακουστεί κάπως άσχετο και σίγουρα παλιό αλλά εμένα με κέρδισε το invictus:)

+ Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές